Bilgi Hattı

+90 232 271 59 46

Hakkımızda

Best Jaluzi

Bizi Yakından Tanıyın

Batıcam 1981 yılında imalat ve montaj firması olarak İzmir’de Tevfik SOFTAOĞLU tarafından kurulmuştur.

Firmamız ilk kurulduğu günden bu güne kadar her zaman kendi ürünlerine ve firma yapısına bağlı olarak kalite ve güven esasları içinde daima ileriye dönük iş gücü ve makine parkuruna yatırım yapmayı bir amaç edinmiştir.

Değişen ve gelişen teknolojik şartlara bağlı olarak 2015 yılında ’BEST JALUZİ’ markası ile Çift Cam Arası Jaluzi imalatına başlamış olup İzmir ve çevre illeri ile Ege bölgesindeli ilk ve tek imalatçı firma olma özelliğine sahiptir.

Hizmet kalitesi esasına ve tüketici ihtiyaçları doğrultusunda yapılan ve buna bağlı olarak arge çalışmaları neticesinde çeşitli sistemlerle müşterilerine hizmet vermektedir. İzmir’de imalatlarına devam eden firmamız İzmir Merkez, Çevre İlleri ve Ege Bölgesi başta olmak üzere Türkiye geneli ve Yurt dışında bulunan seçkin firmalardan oluşan bayii ağı ile müşterilerine hizmeti bir ilke edinmiş olarak ilk günkü heyecan ile üretime devam etmektedir.

1. Sınıf Kalite

Yüksek kaliteli malzemelerden yapılır.

Kullanışlı

Çok daha kullanışlı ve dayanıklı.

Yılların Tecrübesi

8 Yıldır sektörde profesyonel bir şekilde hizmek vermekteyiz.

Neden Biz ?

Yılların Verdiği Tecrübe ve Profesyonellik !

Tüm sistemlerimizde kullanılan rediktör, parça ve dişliler paslanmaz çelikten, Tüm plastik aparatlar polyamid hammaddeden üretilmektedir.

Kaliteli İşçilik
100%
Müşteri Memnuniyeti
99%

8 Yıllık Tecrübe

0%

Kaliteli Malzeme

0%

Müşteri Memnuniyeti

0%

Alanında Uzman Kadro

Neler Yapıyoruz

Jaluzi Sistemlerinde Güvenilir Firma !

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmet ve ürünlerimizle bir çok konuda sizlerin güvenini kazanmanın verdiği gurur ve başarıyla işimize daima ilk gün ki gibi severek yapmaya devam edeceğiz.

HEMEN ARA
×